Web Tasarım ve Yazılım

Web Tasarım ve Yazılım

Mikron Web olarak her zaman kullanıcı dostu ara yüze ve işlevsel kodlamaya dayalı web siteler hazırlamaktayız. Bizim için müşteri memnuniyeti en ön plandadır. Hazırladığımız web siteleri görünüm ve kullanım olarak sizleri tatmin edeceği gibi yazılım ve kodlama olarak da arama motorları ve tarayıcıları tatmin edecek düzeydedir.

Mikron Web olarak Antalya merkezli  web tasarım ve yazılım çalışmaları yapmaktayız. Ancak müşterilerimizin bir çoğu Antalya dışı şehirlerde yer almaktadır. Web tasarımı ve yazılımı yapmak için aynı şehirde olmamıza gerek olmadığını mutlu müşterilerimizle defalarca kanıtladık.


 

Yeni müşterilerimizle iş sürecimiz şu şekilde işlemektedir:

1- Öncelikle ne istediğinizi anlayabilmemiz için bir ön görüşme sürecimiz olmaktadır. (Telefon ya da yüz yüze)

2- Ön görüşmemizde mutabık kalındıysa hemen domain, hosting ve emailleriniz kurulur. Domaininize yapım aşamasındayız sayfası yüklenir. Görüşmelerde belirtilen isteklere uygun 10 adet tema linki sizlerle paylaşılır ve tema beğenilene kadar süreç devam eder.

3- Beğenilen tema üzerine özgün yazılımımızı kodlarız.

4- Biten web site demo bir linke yüklenir ve sizin beğeninize ve denemenize sunulur.  Bu süreçte görülen eksiklikler, varsa hatalar, beğenilmeyen yerler giderilir/düzeltilir.

5- Onay vermeniz durumunda site orijinal adresinizde  yayına alınır.

6- Siteyi size teslim ettikten sonra hiçbir şey bitmez bizim için. Aslında her şey yeni başlamıştır. Size vadettiğimiz her şeyi yapana kadar süreç devam eder. Size vadetmediklerimiz ya da sizlerin yeni istekleri için de sürekli desteğimiz sizinle olmaya devam edecektir.

Bu süreçleri sizlerle geçirmekten mutluluk duymaktayız. Aklınızda kalan sorular ve talepleriniz için lütfen bize ulaşınız.

Menüler