Web Site Güvenlik Çözümleri

Web Site Güvenlik Çözümleri

Mikron Web olarak web sitelerini hazırlarken ilk aşamadan itibaren tüm güvenlik önlemlerini düşünür ve uygularız. Daha sonra ortaya çıkabilecek olan yeni güvenlik açıklarına da hem web site katmanında hem de sunucu katmanında önlemler alarak sitelerinizi güvenli tutmaya çalışırız.

Web sitelerinin güvenliğini üç aşamada sağlarız:

1- Kodlama ve yazılım güvenliği: Hackerların düşünme yöntemlerini baz alarak yazılım ve kodlamalarda açık bırakmayacak şekilde kodlamalarımızı gerçekleştiririz.

2- Hosting ve sunucu güvenliği: Sitelerinizin barındırılacağı hosting ve sunucularımızı sürekli güncel tutar, yeni çıkan açık ve virüslere karşı önlemler alırız.

3- Ssl güvenlik sertifikası: Talep eden müşterilerimize SSL güvenlik sertifikası kurarak web sitelerinde müşteri ile web site sahibi arasına başkalarının girmesini engelleriz.

Sizin için ne yapabiliriz?

Web sitenizin detaylı güvenlik taramasını yaparak size bir rapor sunabiliriz. Bu rapor sonucunda yapılması gereken güvenlik işlemlerini size bildiririz. Onay vermeniz durumunda bu güvenlik işlemleri gerçekleştirilir ve web siteleriniz güvenli hale gelir.

Ssl Güvenlik Sertifikası ile sitelerinizi güvenli hale getirebilirsiniz. Güvenlik sertifikası hakkında bilgi almak veya satın almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Menüler