Vip Transfer Web Sitesi

Vip Transfer Web Sitesi
Transfer firmaları için hazırladığımız Transfer Web sitesi yazılımımız tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeydedir. Portföyünüzdeki araçları maksimum verimlilik ile çalıştırıp iş süreçlerinizi online hale getirebileceğiniz bu sistem ile karlılığınızı en üst düzeye getirebilirsiniz.

Vip Transfer Web Sitesinde Hangi Özellikler Var?
Vip Transfer web sitesinin özellikleri genellikle siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda belirleriz. Sitelerimizde standart olan özellikleri ve opsiyon olarak isteğe bağlı olan özellikleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Özellikler:
 Online yönetim panelimiz ile web sitenizi istediğiniz her yerden yönetebilirsiniz.
 Genel / Seo ayarları modülü.
 Şube yönetimi modülü.
 Araç yönetimi modülü.
 Rezervasyonlarım modülü..
► İçerik yönetim sistemi ile web sitenizin üst, sol, alt bölümlerinde bulunan menüleri, içeriklerini, resimlerini değiştirebilir/silebilirsiniz ya da yeni menüler ekleyebilirsiniz. Hakkımızda, Misyonumuz, Vizyonumuz, Resimler, Odalarımız gibi sayfaları bu bölümde oluşturabilirsiniz.
► Ana sayfa slayt modülü ile ana sayfanıza geniş resimli/yazılı slaytlar ekleyebilirsiniz.
► Haberler modülü ile sitenize yeni haberler ekleyebilirsiniz.
► Duyurular modülü ile sitenize yeni duyurular ekleyebilirsiniz.
► İletişim modülü ile sitenize iletişim bilgilerinizi ve harita konumunuzu ekleyebilirsiniz.
 Resim galerisi modülü ile galeri kategorileri oluşturabilir, galeriye yeni resimler ekleyebilirsiniz.
► Bu özellikler haricinde sistemde bir sitede bulunması gereken diğer özellikler de bulunmaktadır. Menü ekleme/düzenleme/silme, meta etiketleri girme, site tanıtımı girme vs...

Opsiyon (Talebe Bağlı) Özellikler:
 Çoklu dil modülü ile sitenize 5 adete kadar yabancı dil ekleyebilirsiniz.
 Çoklu para birimi modülü ile sitenize 3 adete kadar farklı para birimleri ekleyebilirsiniz.
 Döviz kurları modülü ile sitenizde anlık kurları yayınlayabilirsiniz.
 Sanal pos modülü ile sitenizde yaptığınız satışların ödemesini kredi kartı ile alabilirsiniz.
 Sms modülü ile site girişlerini sms şifreli yapabilirsiniz. Ayrıca üyelerinize bilgi amaçlı sms gönderebilirsiniz. Yapılan işlemler sonrası müşterilerinize otomatik sms gönderimlerini ayarlayabilirsiniz..
 Blog modülü ile sitenize yeni bloglar ve blog kategorileri ekleyebilirsiniz.
 Videolar modülü ile sitenize yeni videolar ve video kategorileri ekleyebilirsiniz.
 Download modülü ile sitenize indirilebilecek içerikler ekleyebilirsiniz.
 Anket modülü ile sitenize yeni anketler ekleyebilirsiniz.
 Sıkça sorulan sorular modülü ile sitenize soru/cevaplar ekleyebilirsiniz.
 Otomatik metin modülü ile sitenize toplu makaleler ekleyebilirsiniz ekleyebilirsiniz.
 Bu ek özellikler haricinde talep ettiğiniz tüm işlemlerin yazılımı yapılabilmektedir. Siz iş süreçlerinizi kısaltmak için hayal gücünüzü kullanın, biz bunları web sitenize ekleyelim.

Transfer Araç Yayınlama Süreci Nasıldır?
► Araç Ekle : Bölge / Konum / Marka seçilerek araç eklenir. Araç ile ilgili model, kişi sayısı,bagaj sayısı, vites türü, yakıt türü, km sınırı, bebek koltuğu, sigorta gibi bilgi girişleri yapılır.  Resimler eklenir. Önceden tanımlı özelliklerden uygun olanlar seçilir. 

► Konum Yönetimi: Transfer yapacağınız konum noktaları bu bölümden girilir. Buradan girilen konumlar ile otomatik olarak yönler oluşturulur. Örneğin: Konumlara havaalanı ve kemer eklediniz. Bu konumlardan iki adet yön otomatik olarak oluşur. Bu yönler; Havaalanı > Kemer ve Kemer > Havaalanı şeklinde olur.

► Yönler Yönetimi: Konum yönetiminden eklediğiniz konumlar ile otomatik olarak oluşturulan yönleri bu bölümde göreceksiniz. Bu yönlerden aktif olmasını istediklerinize km, süre ve fiyat bilgisi girebilirsiniz. Bu bilgileri girilen yönler aktif olur ve müşterileriniz tarafından görülerek transfer talebi oluşturulabilir.

► Araç Özellikleri Yönetimi: Bu bölümde araçlara özel bebek koltuğu, sigorta, şarj aleti vs... gibi ek özellikler tanımlayabilirsiniz. Bunların fiyatlarını araç yönetiminden araçlara özel belirleyebilirsiniz.

Bu tanımlamalardan sonra aracınız transfer hizmetine hazır hale gelmiştir. Rezervasyonlarım bölümünden gelen rezervasyonlarınızı takip edebilirsiniz.

Mikron Web olarak vip transfer web sitelerinin ilanları ziyaretçilere doğru ve kullanıcı dostu olarak yansıtması gerektiğini düşünüyoruz. Bu düşünce ile sizlerin web sitelerini tasarlayıp kodlarken özenle çalışmaktayız.

Bizim için müşteri memnuniyeti en üst düzeydedir. Eğer müşterimiz web sitesinden memnun kalmadıysa memnun kalana kadar çalışmaya devam etmekteyiz.

Web site yazılımlarımızın tümü kendi özgün yazılımlarımızdır. Kesinlikle hazır bir yazılım sistemi kullanmamaktayız.


Vip Transfer Web Sitesi Sipariş Süreci Nasıl İşlemektedir?
► Öncelikle ne istediğinizi anlayabilmemiz için bir ön görüşme sürecimiz olmaktadır. (Telefon ya da yüz yüze)
► Ön görüşmemizde mutabık kalındıysa hemen domain, hosting ve emailleriniz kurulur. Domaininize yapım aşamasındayız sayfası yüklenir. Görüşmelerde belirtilen isteklere uygun 10 adet tema linki sizlerle paylaşılır ve tema beğenilene kadar süreç devam eder.
► Beğenilen tema üzerine özgün yazılımımızı kodlarız.
► Biten web site demo bir linke yüklenir ve sizin beğeninize ve denemenize sunulur.  Bu süreçte görülen eksiklikler, varsa hatalar, beğenilmeyen yerler giderilir/düzeltilir.
► Onay vermeniz durumunda site orijinal adresinizde  yayına alınır.
► Siteyi size teslim ettikten sonra hiçbir şey bitmez bizim için. Aslında her şey yeni başlamıştır. Size vadettiğimiz her şeyi yapana kadar süreç devam eder. Size vadetmediklerimiz ya da sizlerin yeni istekleri için de sürekli desteğimiz sizinle olmaya devam edecektir.

Bu süreçleri sizlerle geçirmekten mutluluk duymaktayız. Aklınızda kalan sorular ve talepleriniz için lütfen bize ulaşınız.


Vip Transfer web sitesi ile ilgili özel proje ve talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Projenize uygun tema tasarımı ve yazılımı ile müşterilerinize kusursuz bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Projenizi en son seo teknikleri ve responsive (duyarlı) tasarım ile gerçekleştiririz. Seo teknikleri ile vip transfer web siteniz arama motorlarında iyi yerlere gelebilir. Duyarlı (responsive) tasarım ile de web siteniz her türlü cihazda doğru şekilde görüntülenebilir.

Mikron Web olarak projenizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan her türlü kaynağı sağlayabilmekteyiz. Vip Transfer web siteniz için ihtiyaç duyabileceğiniz hostingalanadı (domain)SSL güvenlik sertifikasıSite dışı seo çalışmalarıGoogle haritalara kayıtSosyal medya danışmanlığıReklam danışmanlığıkurumsal mail hizmetilogo tasarımı gibi hizmetleri sizlere sunabilmekteyiz.


Bazı Referanslarımız:

 Halal Vip Transfer - http://www.halaltransfer.com
 My Transfer Antalya - http://www.mytransferantalya.com

Not: Sadece bazı referanslarımız yazılımıştır.


Demo Siteyi İnceleyin

Örnek Vip Transfer web sitemizi inceleyebilirsiniz. Talep etmeniz halinde sizin web sitenizin teması/görünümü farklı olacaktır. Yönetim panelini incelemek için aşağıdaki butondan talep oluşturursanız en kısa sürede yönetim paneli bilgileri sizinle paylaşılacaktır. 

Vip Transfer Web Sitesi Demo


İletişim ve Talep Formu
Projeniz hakkında detaylı bilgi vermek ve talebinizi bize iletip fiyat teklifi alabilmek için iletişim sayfamızdaki kanallardan bize ulaşbilirsiniz. 

Ayrıca aşağıdaki butona tıklayarak talep formundan da bize ulaşabilirsiniz.


Ekran Görüntüleri:Menüler