Spa & Sauna Web Sitesi

Spa & Sauna Web Sitesi İle Satışlarınızı Arttırın

Spa ve Sauna'nız için web site talebinizi karşılayabiliriz. Web site sayesinde hem tanıtımınızı yapabilirsiniz hem de iş süreçlerinizin verimliliğini arttırabilirsiniz.

Özellikler:
Öncelikle sisteme masaj kategorilerini, alt kategorilerini ve fiyatlarını tanımlıyorsunuz. Daha sonra masaj odalarınızı, masaj personellerinizi ve personellerin çalışma saatlerini ekliyorsunuz. Ek olarak satış personellerini de sisteme ekliyorsunuz.

Satış personelleriniz otel müşterilerine kartvizit şeklinde sisteme giriş yapabilecekleri kartlar verirler ya da satış personellerinin elindeki tablet ile direk müşteri kaydını oluşturabilirler.

Müşteriler bu kartlar ile dilediği zaman dilediği yerden masaj rezervasyonunu oluşturabilir.

Her masaj salonunun kapısının önünde lcd panel bulunur ve bu panelden sıra numaraları takip edilir.(Bu özellik isteğe bağlıdır.)

Bu şekilde masaj rezervasyonlarınızı online hale getirerek verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

Ayrıca müşterileriniz web siteniz sayesinde masaj türleri ve salonlarınız hakkında detaylı bilgi sahibi olarak resimleri, videolarınızı inceleyebilirler.


Ayrıca bu sistem ile ilgili özel proje ve talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Projenize uygun tema tasarımı ve yazılımı ile müşterilerinize kusursuz bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Projenizi en son seo teknikleri ve responsive (duyarlı) tasarım ile gerçekleştiririz. Seo teknikleri ile spa sauna web siteniz arama motorlarında iyi yerlere gelebilir. Duyarlı (responsive) tasarım ile de web siteniz her türlü cihazda doğru şekilde görüntülenebilir.

Mikron Web olarak projenizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan her türlü kaynağı sağlayabilmekteyiz. Sapa sauna web siteniz için ihtiyaç duyabileceğiniz hosting, alanadı (domain), SSL güvenlik sertifikası, Site dışı seo çalışmaları, Google haritalara kayıt, Sosyal medya danışmanlığı, Reklam danışmanlığı, kurumsal mail hizmeti, logo tasarımı gibi hizmetleri sizlere sunabilmekteyiz.


Demo Siteyi İnceleyin

Örnek sitemizi inceleyebilirsiniz. Talep etmeniz halinde sizin web sitenizin teması/görünümü farklı olacaktır. Yönetim panelini incelemek için aşağıdaki butondan talep oluşturursanız en kısa sürede yönetim paneli bilgileri sizinle paylaşılacaktır. 

Demo Spa & Sauna Web Sitesini İnceleyiniz.


İletişim ve Talep Formu

Projeniz hakkında detaylı bilgi vermek ve talebinizi bize iletip fiyat teklifi alabilmek için iletişim sayfamızdaki kanallardan bize ulaşabilirsiniz. 

Ayrıca aşağıdaki butona tıklayarak talep formundan da bize ulaşabilirsiniz.


Ekran Görüntüleri:Menüler