Restoran & Yemek Web Sitesi

Yemek & Restoran & Cafe Web Sitesi

Yemek sektöründe hizmet veren restoran, cafe ya da benzeri bir firma iseniz müşteri portföyünüzü ve çeşitliliğinizi artırmak için en iyi yol işinizi webe taşımaktır. 

Online yemek siparişi ile yeni müşteriler elde edebilirsiniz. Günümüzde müşterilerin önemli bir kısmı yemeklerini internet üzerinden sipariş vermektedirler. Online sipariş sistemini kullanmasanız bile mutlaka bir web sitesine sahip olmanızı ve firmanızı google my businesse (haritalar sitemine) kaydetmenizi öneririz. 

Müşteriler siparişlerini online olarak vermeseler bile mutlaka telefonla sipariş verecekleri yeri internet üzerinden bulmaktadırlar. Bu noktada firmanızın bir web sitesinin olmaması büyük oranda müşteri kaybınız olacak anlamına gelir.

Yemek restoran web sitesi ile aşağıdaki faydaları sağlarsınız:

Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtırsınız.
Menünüzdeki yiyecek/içecekleri tanıtırsınız.
Müşterilerinize güncel fiyat bilgileri sunabilirsiniz.
İletişim bilgilerinizi yayınlarsınız.
Haritada yerinizi müşterilere sunarsınız.
Online yemek sipariş sistemi ile siparişlerinizi alabilirsiniz. (İsteğe bağlı)

Web Site Özellikleri:
Gelişmiş kategorilendirme yapısı ile ürün kategorilerinizi dilediğiniz şekilde yapılandırabilirsiniz.
Gelişmiş detay sayfası ile sunduğunuz yemek/gıdalara resim, özet, detayı bilgilerini girebilirsiniz.
Online sipariş sistemi ile müşterilerinize rezervasyon imkanı sunabilirsiniz. (İsteğe bağlı)
İletişim sayfası ile müşterilerinize iletişim bilgilerinizi ve harita konumunuzu sunabilirsiniz.
Şubelerinizi detaylı olarak yayınlayabilirsiniz
İletişim sayfası ile müşterilerinize iletişim bilgilerinizi ve harita konumunuzu sunabilirsiniz.
Haberler, duyurular, ana sayfa slayt ve popup pencere modülleri ile müşterilerinize bilgiler verebilir, kampanyalar sunabilirsiniz.


Ayrıca bu sistem ile ilgili özel proje ve talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Projenize uygun tema tasarımı ve yazılımı ile müşterilerinize kusursuz bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Projenizi en son seo teknikleri ve responsive (duyarlı) tasarım ile gerçekleştiririz. Seo teknikleri ile yemek restoran web siteniz arama motorlarında iyi yerlere gelebilir. Duyarlı (responsive) tasarım ile de web siteniz her türlü cihazda doğru şekilde görüntülenebilir.

Mikron Web olarak projenizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan her türlü kaynağı sağlayabilmekteyiz. Yemek Restoran & Cafe web siteniz için ihtiyaç duyabileceğiniz hostingalanadı (domain)SSL güvenlik sertifikasıSite dışı seo çalışmalarıGoogle haritalara kayıtSosyal medya danışmanlığıReklam danışmanlığıkurumsal mail hizmetilogo tasarımı gibi hizmetleri sizlere sunabilmekteyiz.


İletişim ve Talep Formu

Projeniz hakkında detaylı bilgi vermek ve talebinizi bize iletip fiyat teklifi alabilmek için iletişim sayfamızdaki kanallardan bize ulaşabilirsiniz. 

Ayrıca aşağıdaki butona tıklayarak talep formundan da bize ulaşabilirsiniz.


Menüler