İlan Listeleme Web Sitesi

İlan Listeleme Web Sitesine mi İhtiyacınız Var?
Herhangi bir sektör de ilan listeleme, yayınlama web sitesi kurabilirsiniz. İlan listeleme sitelerine en güzel örnekler; sahibinden.com, gittigidiyor.com, arabam.com vb. gibi sitelerdir. Bu tür sitelerde genelde ilanlar ziyaretçiler tarafından yüklenir ve içerik bu şekilde oluşturulur. Siz sadece alt yapı sağlar, işinizi geliştirirsiniz. İşinizi büyüttükten sonra bir gelir modeli ile para kazanmaya başlarsınız.

İlan yayınlama süreci nasıldır?
► İlan yayınlama sitelerinde sektörünüze uygun kategoriler, alt kategoriler ve onların alt kategorileri şeklinde kategoriler oluşturabilirsiniz. Ayrca her kategori için ek özellikler belirleyebilirsiniz.
► Örneğin: Elektronik > Bilgisayar > Dizüstü bilgisayarlar kategorisine özellik olarak; Marka, Ram, İşlemci, Ekran Boyutu... gibi kriterler ekleyebilirsiniz.
► Kategori seçiminden sonra ilan ile ilgili yazılı açıklama, resimler eklenir ve ilan onay sürecine girer. İlanlar onaylandıktan sonra yayınlanır. 
► Yayınlanan ilanlar ziyaretçi tarafından ilanlarım bölümünde görüntülenebilir ve düzenlenebilir. 
► İlanlara gelen yorum ve mesajlar ilan sahibi tarafından görüntülenebilir.
► İlan yayınlama web sitesi yazılımımız talebinize göre şekillendirilebilmektedir.

Mikron Web olarak ilan yayınlama web sitelerinin ilanları ziyaretçilere doğru ve kullanıcı dostu olarak yansıtması gerektiğini düşünüyoruz. Bu düşünce ile sizlerin web sitelerini tasarlayıp kodlarken özenle çalışmaktayız.

Bizim için müşteri memnuniyeti en üst düzeydedir. Eğer müşterimiz web sitesinden memnun kalmadıysa memnun kalana kadar çalışmaya devam etmekteyiz.

Web site yazılımlarımızın tümü kendi özgün yazılımlarımızdır. Kesinlikle hazır bir yazılım sistemi kullanmamaktayız.


İlan Yayınlama Web Sitesi Sipariş Süreci Nasıl İşlemektedir?
► Öncelikle ne istediğinizi anlayabilmemiz için bir ön görüşme sürecimiz olmaktadır. (Telefon ya da yüz yüze)
► Ön görüşmemizde mutabık kalındıysa hemen domain, hosting ve emailleriniz kurulur. Domaininize yapım aşamasındayız sayfası yüklenir. Görüşmelerde belirtilen isteklere uygun 10 adet tema linki sizlerle paylaşılır ve tema beğenilene kadar süreç devam eder.
► Beğenilen tema üzerine özgün yazılımımızı kodlarız.
► Biten web site demo bir linke yüklenir ve sizin beğeninize ve denemenize sunulur.  Bu süreçte görülen eksiklikler, varsa hatalar, beğenilmeyen yerler giderilir/düzeltilir.
► Onay vermeniz durumunda site orijinal adresinizde  yayına alınır.
► Siteyi size teslim ettikten sonra hiçbir şey bitmez bizim için. Aslında her şey yeni başlamıştır. Size vadettiğimiz her şeyi yapana kadar süreç devam eder. Size vadetmediklerimiz ya da sizlerin yeni istekleri için de sürekli desteğimiz sizinle olmaya devam edecektir.

Bu süreçleri sizlerle geçirmekten mutluluk duymaktayız. Aklınızda kalan sorular ve talepleriniz için lütfen bize ulaşınız.


İlan Yayınlama Web Sitesinde Hangi Özellikler Var?
İlan yayınlama web sitesinin özellikleri genellikle siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda belirleriz. Sitelerimizde standart olan özellikleri ve opsiyon olarak isteğe bağlı olan özellikleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Özellikler:
 Online yönetim panelimiz ile web sitenizi istediğiniz her yerden yönetebilirsiniz.
 Genel / Seo ayarları modülü.
 Şube yönetimi modülü.
 Üyelik modülü ile sitenizde üyelik sistemini aktif edebilirsiniz.
 İlan Ekle/düzelt modülü.
 Yeni illanlar modülü.
 Popüler ilanlar.
► İçerik yönetim sistemi ile web sitenizin üst, sol, alt bölümlerinde bulunan menüleri, içeriklerini, resimlerini değiştirebilir/silebilirsiniz ya da yeni menüler ekleyebilirsiniz. Hakkımızda, Misyonumuz, Vizyonumuz, Resimler, Odalarımız gibi sayfaları bu bölümde oluşturabilirsiniz.
► Ana sayfa slayt modülü ile ana sayfanıza geniş resimli/yazılı slaytlar ekleyebilirsiniz.
► Haberler modülü ile sitenize yeni haberler ekleyebilirsiniz.
► Duyurular modülü ile sitenize yeni duyurular ekleyebilirsiniz.
► İletişim modülü ile sitenize iletişim bilgilerinizi ve harita konumunuzu ekleyebilirsiniz.
 Resim galerisi modülü ile galeri kategorileri oluşturabilir, galeriye yeni resimler ekleyebilirsiniz.
► Bu özellikler haricinde sistemde bir sitede bulunması gereken diğer özellikler de bulunmaktadır. Menü ekleme/düzenleme/silme, meta etiketleri girme, site tanıtımı girme vs...

Opsiyon (Talebe Bağlı) Özellikler:
 Çoklu dil modülü ile sitenize 5 adete kadar yabancı dil ekleyebilirsiniz.
 Çoklu para birimi modülü ile sitenize 3 adete kadar farklı para birimleri ekleyebilirsiniz.
 Döviz kurları modülü ile sitenizde anlık kurları yayınlayabilirsiniz.
 Online satış (e-ticaret) modülü ile sitenizde sepet mantığında satışlar yapabilirsiniz.
 Sanal pos modülü ile sitenizde yaptığınız satışların ödemesini kredi kartı ile alabilirsiniz.
 Sms modülü ile site girişlerini sms şifreli yapabilirsiniz. Ayrıca üyelerinize bilgi amaçlı sms gönderebilirsiniz. Yapılan işlemler sonrası müşterilerinize otomatik sms gönderimlerini ayarlayabilirsiniz..
 Blog modülü ile sitenize yeni bloglar ve blog kategorileri ekleyebilirsiniz.
 Videolar modülü ile sitenize yeni videolar ve video kategorileri ekleyebilirsiniz.
 Download modülü ile sitenize indirilebilecek içerikler ekleyebilirsiniz.
 Anket modülü ile sitenize yeni anketler ekleyebilirsiniz.
 Sıkça sorulan sorular modülü ile sitenize soru/cevaplar ekleyebilirsiniz.
 Otomatik metin modülü ile sitenize toplu makaleler ekleyebilirsiniz ekleyebilirsiniz.
► Reklam yönetimi ile sitenin çeşitli yerlerine istediğiniz firmanın reklamlarını yerleştirebilirsiniz.
 Bu ek özellikler haricinde talep ettiğiniz tüm işlemlerin yazılımı yapılabilmektedir. Siz iş süreçlerinizi kısaltmak için hayal gücünüzü kullanın, biz bunları web sitenize ekleyelim.


Ayrıca ilan yayınlama web sitesi ile ilgili özel proje ve talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Projenize uygun tema tasarımı ve yazılımı ile müşterilerinize kusursuz bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Projenizi en son seo teknikleri ve responsive (duyarlı) tasarım ile gerçekleştiririz. Seo teknikleri ile ilan yayınlama web siteniz arama motorlarında iyi yerlere gelebilir. Duyarlı (responsive) tasarım ile de web siteniz her türlü cihazda doğru şekilde görüntülenebilir.

Mikron Web olarak projenizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan her türlü kaynağı sağlayabilmekteyiz. İlan yayınlama web siteniz için ihtiyaç duyabileceğiniz hostingalanadı (domain)SSL güvenlik sertifikasıSite dışı seo çalışmalarıGoogle haritalara kayıtSosyal medya danışmanlığıReklam danışmanlığıkurumsal mail hizmetilogo tasarımı gibi hizmetleri sizlere sunabilmekteyiz.


İletişim ve Talep Formu
Projeniz hakkında detaylı bilgi vermek ve talebinizi bize iletip fiyat teklifi alabilmek için iletişim sayfamızdaki kanallardan bize ulaşbilirsiniz. 

Ayrıca aşağıdaki butona tıklayarak talep formundan da bize ulaşabilirsiniz.


Menüler