Haber Web Sitesi

Haber Web Sitesi 

Gelişmiş ve hızlı web yazılımımız sayesinde haberlerinizi ziyaretçilerinize anlık olarak ulaştırabilirsiniz. Kategorilendirme yapısı ve gelişmiş yönetim paneliyle haberleri isterseniz manuel olarak ekleyebilirsiniz, isterseniz haber kaynaklarınızdan botlar aracılığıyla haberleri yayınlayabilirsiniz.

Özellikler:
Gelişmiş kategorilendirme yapısı ile kategorilerinizi dilediğiniz şekilde yapılandırabilirsiniz.

Gelişmiş haber detay yapısı ile haberlerinize resim, özet, haber detayı bilgilerini girebilirsiniz.

Köşe yazıları modülü ile köşe yazarlarını sisteme tanımlayabilir. Bu yazarların yazılarını yayınlayabilirsiniz.

Haber yorumları modülü ile haberlerinize yorum sistemini açabilirsiniz.

Reklam yönetimi ile sitenin çeşitli yerlerine istediğiniz firmanın reklamlarını yerleştirebilirsiniz.

Bu özellikler haricinde sistemde bir sitede bulunması gereken diğer özellikler de bulunmaktadır. Menü ekleme/düzenleme/silme, meta etiketleri girme, site tanıtımı girme vs...

Ayrıca bu sistem ile ilgili özel proje ve talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Projenize uygun tema tasarımı ve yazılımı ile müşterilerinize kusursuz bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Projenizi en son seo teknikleri ve responsive (duyarlı) tasarım ile gerçekleştiririz. Seo teknikleri ile haber web siteniz arama motorlarında iyi yerlere gelebilir. Duyarlı (responsive) tasarım ile de web siteniz her türlü cihazda doğru şekilde görüntülenebilir.

Mikron Web olarak projenizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan her türlü kaynağı sağlayabilmekteyiz. Haber web siteniz için ihtiyaç duyabileceğiniz hostingalanadı (domain)SSL güvenlik sertifikasıSite dışı seo çalışmalarıGoogle haritalara kayıtSosyal medya danışmanlığıReklam danışmanlığıkurumsal mail hizmetilogo tasarımı gibi hizmetleri sizlere sunabilmekteyiz.


İletişim ve Talep Formu

Projeniz hakkında detaylı bilgi vermek ve talebinizi bize iletip fiyat teklifi alabilmek için iletişim sayfamızdaki kanallardan bize ulaşabilirsiniz. 

Ayrıca aşağıdaki butona tıklayarak talep formundan da bize ulaşabilirsiniz.


Menüler