Google Harita ve Business

Google My Business (Benim İşletmem - Haritalar) Kaydı

Günümüzde, işletmeler ve markalar için Google My Business (Haritalar) kaydı büyük bir önem taşımaktadır.

Eğer Google haritalara kaydınız yapılmış ise, Google arama sonuçlarında işletmenizin harita ve tüm iletişim bilgileri görüntülenebilmektedir. Müşterileriniz mobil cihazlarını kullanarak arama yaptıklarında işletmenizin haritada yerini bulup hemen size telefonla ulaşabilmekte ya da adresinize gelebilme imkanı bulmaktadır.

Google My Business kaydı ile insanlar işletmenizin adresini, telefon numarasını, haritadaki yerini, çalışma saatlerini ve hatta işletmeniz ile ilgili görüşleri, işletmenize verilen puanları(yıldızları) görüntüleyebilmektedirler.

Yine Google My Business hesabınıza ürünlerinizin, işletmenizin ve personelinizin fotoğraflarını ekleyebilirsiniz.

Tüm bu bilgiler müşterileriniz için büyük kolaylık sağladığı gibi SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) açısından da önem taşımaktadır. Bu kayıt, Google aramalarında işletmenin ilk sayfa sonuçlarında çıkmasını destekler.

Mikron Web, uzman kadrosuyla Google My Business kaydınızı işletmeniz adına gerçekleştirmek için Google ile başvuru iletişim sürecini yönetir. Bu hizmet, Google tarafından kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ancak Mikron Web olarak tüm bu karmaşık işlemleri sizin adınıza yapabilmekteyiz. Antalya Google My Business (Harita Kayıt) referanslarımız için referanslarımız sayfasına göz atabilirsiniz.

Tüm Harita kayıt işlemleri için profesyonel danışmanlık hizmetimiz tek seferlik olmak üzere 200 TL+KDV’dir.

Menüler