Eğitim - Öğretmen Web Sitesi

Eğitim Web Sitesi / Öğretmen Web Sitesi
Eğitim - öğretmen web sitemizi eğitim alanında faaliyet göstermek için kullanabilirsiniz. Web siteniz sayesinde sitenizde dokümanlar yayınlayabilirsiniz. Bu eğitim içerikli dokümanları ziyaretçileriniz indirme sayfasından indirir. 2006 yılından beri yayında olan Türkiye'nin köklü eğitim sitelerinden Sınıf Öğretmeniyiz Biz, Fen Öğretmeniyiz Biz, Sınıf Öğretmeniyiz Com gibi çok yüksek hitli siteler firmamız tarafından yapılmıştır.

Eğitim alanındaki bir sitenin ihtiyaç duyabileceği her şeyi yapabilen sistemimize müşterilerimizin talepleri doğrultusundan sisteme yeni özellikler de ekleyebilmekteyiz.

Sitemizin google'da görünebilirliği ve google okuma seviyesi çok güçlüdür. Normal bir hazır siteye ekleyeceğiniz dokümanlar google tarafından hemen okunmazken bizim sistemimizde google okuması daha hızlı olabilmektedir.

Eğitim web sitesindeki bazı bölümler
Dosya ve dokümanlar: Dosya ekleme, düzeltme, silme, indirme. Hit dosyalar, yeni dosyalar, seçili dosyalar, dosyaların enleri gibi özellikler
► Haberler: Eğitim haberleri ekleyerek sitenizi güncel tutabilirsiniz.
► Duyurular: Güncel duyurular ile sitenizi güncel tutabilirsiniz.
► Online Test ve Sınav: Yönetim panelinizden online test kategorileri ve bu kategorilere testler, bu testlere sorular ekleyerek ziyaretçilerinize online test deneyimi sunabilirsiniz.
► Oyunlar ekleyerek öğrencilerinize oyun deneyimi sunabilirsiniz.
► Videolar ile sitenizin içeriğini zenginleştirebilirsiniz.
► Video Dersler ile sitenizein içeriğini zenginleştirebilirsiniz.
► Makaleler bölümü ile sitenizin içeriğini genişletebilirisniz.
► Üyeler sistemi ile sitenizin kullanıcı sadakatını arttırabilir, tüm işlemleri üyelik üzerinden yaptırarak kullanıcı bağlılığı oluşturabilirsiniz.
► Ana sayfa slayt modülü ile ana sayfanıza geniş resimli/yazılı slaytlar ekleyebilirsiniz.
► İletişim modülü ile sitenize iletişim bilgilerinizi ve harita konumunuzu ekleyebilirsiniz.
 Resim galerisi modülü ile galeri kategorileri oluşturabilir, galeriye yeni resimler ekleyebilirsiniz.
► Reklam yönetimi ile sitenin çeşitli yerlerine istediğiniz firmanın reklamlarını yerleştirebilirsiniz.
► Talebe bağlı özellikler: Forum, gelişmiş online sınav sistemi, eğitim kurumları sistemi, eğitim firmaları sistemi gibi modüller de talebe bağlı olarak yapılabilmektedir.

 Bu ek özellikler haricinde talep ettiğiniz tüm işlemlerin yazılımı yapılabilmektedir. Siz iş süreçlerinizi kısaltmak için hayal gücünüzü kullanın, biz bunları web sitenize ekleyelim.

Web site yazılımlarımızın tümü kendi özgün yazılımlarımızdır. Kesinlikle hazır bir yazılım sistemi kullanmamaktayız.


Eğitim Öğretmen Web Sitesi Sipariş Süreci Nasıl İşlemektedir?
► Öncelikle ne istediğinizi anlayabilmemiz için bir ön görüşme sürecimiz olmaktadır. (Telefon ya da yüz yüze)
► Ön görüşmemizde mutabık kalındıysa hemen domain, hosting ve emailleriniz kurulur. Domaininize yapım aşamasındayız sayfası yüklenir. Görüşmelerde belirtilen isteklere uygun 10 adet tema linki sizlerle paylaşılır ve tema beğenilene kadar süreç devam eder.
► Beğenilen tema üzerine özgün yazılımımızı kodlarız.
► Biten web site demo bir linke yüklenir ve sizin beğeninize ve denemenize sunulur.  Bu süreçte görülen eksiklikler, varsa hatalar, beğenilmeyen yerler giderilir/düzeltilir.
► Onay vermeniz durumunda site orijinal adresinizde  yayına alınır.
► Siteyi size teslim ettikten sonra hiçbir şey bitmez bizim için. Aslında her şey yeni başlamıştır. Size vadettiğimiz her şeyi yapana kadar süreç devam eder. Size vadetmediklerimiz ya da sizlerin yeni istekleri için de sürekli desteğimiz sizinle olmaya devam edecektir.

Bu süreçleri sizlerle geçirmekten mutluluk duymaktayız. Aklınızda kalan sorular ve talepleriniz için lütfen bize ulaşınız.


Eğitim Öğretmen web sitesi ile ilgili özel proje ve talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Projenize uygun tema tasarımı ve yazılımı ile müşterilerinize kusursuz bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Projenizi en son seo teknikleri ve responsive (duyarlı) tasarım ile gerçekleştiririz. Seo teknikleri ile eğitim öğretmen web siteniz arama motorlarında iyi yerlere gelebilir. Duyarlı (responsive) tasarım ile de web siteniz her türlü cihazda doğru şekilde görüntülenebilir.

Mikron Web olarak projenizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan her türlü kaynağı sağlayabilmekteyiz. Eğitim Öğretmen web siteniz için ihtiyaç duyabileceğiniz hostingalanadı (domain)SSL güvenlik sertifikasıSite dışı seo çalışmalarıGoogle haritalara kayıtSosyal medya danışmanlığıReklam danışmanlığıkurumsal mail hizmetilogo tasarımı gibi hizmetleri sizlere sunabilmekteyiz.


Bazı Referanslarımız:

 Sınıf Öğretmeniyiz Com - http://www.sinifogretmeniyiz.com
 Sınıf Öğretmeniyiz Biz - http://www.sinifogretmeniyiz.biz
 Fen Öğretmeniyiz Biz - http://www.fenogretmeniyiz.biz
 Ortaokulhane Com - http://www.ortaokulhane.com
 Oniki Eğitim - http://www.onikiegitim.com
 Robotik Ders - http://www.robotikders.com
 Sonuç Eğitim - http://www.sonucegitim.com.tr

Not: Sadece bazı referanslarımız yazılımıştır.


Demo Siteyi İnceleyin

Örnek eğitim Öğretmen web sitemizi inceleyebilirsiniz. Talep etmeniz halinde sizin web sitenizin teması/görünümü farklı olacaktır. Yönetim panelini incelemek için aşağıdaki butondan talep oluşturursanız en kısa sürede yönetim paneli bilgileri sizinle paylaşılacaktır. 

Eğitim Sitesi Demo / Öğretmen Sitesi Demo


İletişim ve Talep Formu
Projeniz hakkında detaylı bilgi vermek ve talebinizi bize iletip fiyat teklifi alabilmek için iletişim sayfamızdaki kanallardan bize ulaşbilirsiniz. 

Ayrıca aşağıdaki butona tıklayarak talep formundan da bize ulaşabilirsiniz.


Menüler