Acenta / Tur Web Sitesi

Acenta / Tur Web Sitesi
Turizm alanında faaliyet gösteren firmalara yönelik hazırladığımız Acenta / Tur Web Sitesi yazılımımız tüm ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Portföyünüzdeki otellerin odalarını ve turları bu sistem sayesinde satabilirsiniz. Web sistemimizde öncelikle otelleri tanımlarsınız. Daha sonra bu otellere tarih ve oda türü bazlı fiyatları tanımlarsınız. Müşterileriniz web siteniz üzerinden tarihe ve diğer kriterlere göre tatil planlamalarını yaparak rezervasyonlarını tamamlarlar. Aynı şekilde tur rezervasyonlarını da sistem üzerinden tanımlayabilirler...

Acenta / Tur Web Sitesinde Hangi Özellikler Var?
Acenta / Tur web sitesinin özellikleri genellikle siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda belirleriz. Sitelerimizde standart olan özellikleri ve opsiyon olarak isteğe bağlı olan özellikleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Özellikler:
 Online yönetim panelimiz ile web sitenizi istediğiniz her yerden yönetebilirsiniz.
 Genel / Seo ayarları modülü.
 Şube yönetimi modülü.
 Üyelik modülü ile sitenizde üyelik sistemini aktif edebilirsiniz.
 Otel Ekle/düzelt modülü.
 Tur Ekle/düzelt modülü.
 Rezervasyonlarım modülü.
 Online satış (e-ticaret) modülü ile sitenizde sepet mantığında satışlar yapabilirsiniz.
► İçerik yönetim sistemi ile web sitenizin üst, sol, alt bölümlerinde bulunan menüleri, içeriklerini, resimlerini değiştirebilir/silebilirsiniz ya da yeni menüler ekleyebilirsiniz. Hakkımızda, Misyonumuz, Vizyonumuz, Resimler, Odalarımız gibi sayfaları bu bölümde oluşturabilirsiniz.
► Reklam yönetimi ile sitenin çeşitli yerlerine istediğiniz firmanın reklamlarını yerleştirebilirsiniz.
► Ana sayfa slayt modülü ile ana sayfanıza geniş resimli/yazılı slaytlar ekleyebilirsiniz.
► Haberler modülü ile sitenize yeni haberler ekleyebilirsiniz.
► Duyurular modülü ile sitenize yeni duyurular ekleyebilirsiniz.
► İletişim modülü ile sitenize iletişim bilgilerinizi ve harita konumunuzu ekleyebilirsiniz.
 Resim galerisi modülü ile galeri kategorileri oluşturabilir, galeriye yeni resimler ekleyebilirsiniz.
► Bu özellikler haricinde sistemde bir sitede bulunması gereken diğer özellikler de bulunmaktadır. Menü ekleme/düzenleme/silme, meta etiketleri girme, site tanıtımı girme vs...

Opsiyon (Talebe Bağlı) Özellikler:
 Çoklu dil modülü ile sitenize 5 adete kadar yabancı dil ekleyebilirsiniz.
 Çoklu para birimi modülü ile sitenize 3 adete kadar farklı para birimleri ekleyebilirsiniz.
 Döviz kurları modülü ile sitenizde anlık kurları yayınlayabilirsiniz.
 Sanal pos modülü ile sitenizde yaptığınız satışların ödemesini kredi kartı ile alabilirsiniz.
 Sms modülü ile site girişlerini sms şifreli yapabilirsiniz. Ayrıca üyelerinize bilgi amaçlı sms gönderebilirsiniz. Yapılan işlemler sonrası müşterilerinize otomatik sms gönderimlerini ayarlayabilirsiniz..
 Blog modülü ile sitenize yeni bloglar ve blog kategorileri ekleyebilirsiniz.
 Videolar modülü ile sitenize yeni videolar ve video kategorileri ekleyebilirsiniz.
 Download modülü ile sitenize indirilebilecek içerikler ekleyebilirsiniz.
 Anket modülü ile sitenize yeni anketler ekleyebilirsiniz.
 Sıkça sorulan sorular modülü ile sitenize soru/cevaplar ekleyebilirsiniz.
 Otomatik metin modülü ile sitenize toplu makaleler ekleyebilirsiniz ekleyebilirsiniz.
 Bu ek özellikler haricinde talep ettiğiniz tüm işlemlerin yazılımı yapılabilmektedir. Siz iş süreçlerinizi kısaltmak için hayal gücünüzü kullanın, biz bunları web sitenize ekleyelim.

Otel Odası Yayınlama Süreci Nasıldır?
► Otel Ekle: Ülke / Bölge / İl / İlçe / Otel Kategori seçilerek otel eklenir. Otel ile ilgili detaylı açıklamalar, resimler eklenir. Önceden tanımlı özelliklerden uygun olanlar seçilir.
► Otele Göre Oda Ekle: Eklediğiniz otellere özel odalar tanımlanır. Yine bu odalara resim, açıklama eklenir ve önceden tanımlı özelliklerden uygun olanlar seçilir.
► Odalara Kontenjan Ekle: Tanımladığınız oda tiplerine tarih bazlı kontenjan ekleyerek odaları açık ya da kapalı hale getirebilirsiniz.
► Odalara Tarih Bazlı Fiyat Ekle:Tanımladığınız oda tiplerine tarih bazlı fiyat tanımlaması yapılır. Bu bölümde 3 fiyat tanımlaması yapabilisiniz. Tek kişilik oda fiyatı, çift kişilik odada kişi başı fiyatı ve ek yatak fiyatı tanımlayabilirsiniz.

Bu tanımlamalardan sonra otel odanız sipariş verilebilir duruma gelmiştir. Rezervasyonlarım bölümünden gelen rezervasyonlarınızı takip edebilirsiniz.

Tur Yayınlama Süreci Nasıldır?
► Tur Ekle: Ülke / Bölge / İl / İlçe / Tur Kategori seçilerek tur eklenir. Tur ile ilgili detaylı açıklamalar, resimler eklenir. Önceden tanımlı özelliklerden uygun olanlar seçilir. Fiyata dahil olan hizmetler, fiyata dahil olmayan hizmetler, tur programı, gezilecek yerler, vize durumu, ulaşım gibi bilgilerin girişi yapılır.
► Tur Programına Tarih Ekle: Eklediğiniz tur programına farklı tarihler ekleyerek aynı tur için farklı tarihlerde satışlar planlayabilirsiniz. Bu bölümde tur kontenjanıları da tanımlanmaktadır.
► Tarih Bazlı Tur Programına Fiyat Ekle: Tarih tanımladığınız tur programınıza 3 çeşit fiyat ekleyebilirsiniz. Yetişkin, bebek ve çocuk fiyatı tanımlayabilirsiniz.

Bu tanımlamalardan sonra tur programınız sipariş verilebilir duruma gelmiştir. Rezervasyonlarım bölümünden gelen rezervasyonlarınızı takip edebilirsiniz.

Mikron Web olarak acenta / tur web sitelerinin ilanları ziyaretçilere doğru ve kullanıcı dostu olarak yansıtması gerektiğini düşünüyoruz. Bu düşünce ile sizlerin web sitelerini tasarlayıp kodlarken özenle çalışmaktayız.

Bizim için müşteri memnuniyeti en üst düzeydedir. Eğer müşterimiz web sitesinden memnun kalmadıysa memnun kalana kadar çalışmaya devam etmekteyiz.

Web site yazılımlarımızın tümü kendi özgün yazılımlarımızdır. Kesinlikle hazır bir yazılım sistemi kullanmamaktayız.


Acenta / Tur Web Sitesi Sipariş Süreci Nasıl İşlemektedir?
► Öncelikle ne istediğinizi anlayabilmemiz için bir ön görüşme sürecimiz olmaktadır. (Telefon ya da yüz yüze)
► Ön görüşmemizde mutabık kalındıysa hemen domain, hosting ve emailleriniz kurulur. Domaininize yapım aşamasındayız sayfası yüklenir. Görüşmelerde belirtilen isteklere uygun 10 adet tema linki sizlerle paylaşılır ve tema beğenilene kadar süreç devam eder.
► Beğenilen tema üzerine özgün yazılımımızı kodlarız.
► Biten web site demo bir linke yüklenir ve sizin beğeninize ve denemenize sunulur.  Bu süreçte görülen eksiklikler, varsa hatalar, beğenilmeyen yerler giderilir/düzeltilir.
► Onay vermeniz durumunda site orijinal adresinizde  yayına alınır.
► Siteyi size teslim ettikten sonra hiçbir şey bitmez bizim için. Aslında her şey yeni başlamıştır. Size vadettiğimiz her şeyi yapana kadar süreç devam eder. Size vadetmediklerimiz ya da sizlerin yeni istekleri için de sürekli desteğimiz sizinle olmaya devam edecektir.

Bu süreçleri sizlerle geçirmekten mutluluk duymaktayız. Aklınızda kalan sorular ve talepleriniz için lütfen bize ulaşınız.


Acenta / Tur web sitesi ile ilgili özel proje ve talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Projenize uygun tema tasarımı ve yazılımı ile müşterilerinize kusursuz bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Projenizi en son seo teknikleri ve responsive (duyarlı) tasarım ile gerçekleştiririz. Seo teknikleri ile acenta tur web siteniz arama motorlarında iyi yerlere gelebilir. Duyarlı (responsive) tasarım ile de web siteniz her türlü cihazda doğru şekilde görüntülenebilir.

Mikron Web olarak projenizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan her türlü kaynağı sağlayabilmekteyiz. Acenta / Tur web siteniz için ihtiyaç duyabileceğiniz hostingalanadı (domain)SSL güvenlik sertifikasıSite dışı seo çalışmalarıGoogle haritalara kayıtSosyal medya danışmanlığıReklam danışmanlığıkurumsal mail hizmetilogo tasarımı gibi hizmetleri sizlere sunabilmekteyiz.


Demo Siteyi İnceleyin

Örnek Acenta / Tur web sitemizi inceleyebilirsiniz. Talep etmeniz halinde sizin web sitenizin teması/görünümü farklı olacaktır. Yönetim panelini incelemek için aşağıdaki butondan talep oluşturursanız en kısa sürede yönetim paneli bilgileri sizinle paylaşılacaktır. 

Acenta / Tur Web Sitesi Demo


İletişim ve Talep Formu
Projeniz hakkında detaylı bilgi vermek ve talebinizi bize iletip fiyat teklifi alabilmek için iletişim sayfamızdaki kanallardan bize ulaşbilirsiniz. 

Ayrıca aşağıdaki butona tıklayarak talep formundan da bize ulaşabilirsiniz.


Menüler