Uşak Web Tasarım Hizmeti

Mikron Web Tasarım ve Yazılım firması olarak Uşak bölgesinde web tasarım ve yazılım ihtiyaçlarınızı profesyonelce karşılıyoruz. Turizm odaklı Uşak bölgesinde, sektöre uygun web site yazılımları ile kurumsal ihtiyaçlarınıza yönelik tüm süreçlerinizi kolaylaştırma konusunda sizlerle çalışıyoruz. Mobil uyumlu responsive tasarımlar ile web sitelerinizin her cihazda düzgün görünmesini ve çalışmasını sağlıyoruz. Uşak bölgesinde yaptığımız bir çok web site çalışması ile yüzlerce müşterilerimizin iş verimliliğini arttırmalarını sağladık. Yaptığımız web site çalışmalarının tümünde yönetim paneli bulunmaktadır. Bu panel sayesinde nerde olursanız olun yönetim paneliniz üzerinden web sitenize içerik ekleyebilirsiniz. Paket halinde sunduğumuz bazı web site çalışmalarını sizin için derledik. Aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Uşak Acenta Web Sitesi ürünümüz ile turizm sektöründe otel rezervasyon satışlarınızı online olarak başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Otel tanımlama, oda tanımlama, tarihe göre oda fiyatları tanımlama gibi gelişmiş özellikler ile acenta web sitesi ile kazançlarınızı arttırabilirsiniz. 
Mikron Web Acenta Web Sitesi hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz

Uşak E-Ticaret Web Sitesi ürünümüz ile hangi sektörde olursanız olun, ürünlerinizi e-ticaret sepet mantığı ile online satabilir, ödemeleri kredi kartı, havale eft, kapıda ödeme seçenekleri ile tahsil edebilirsiniz. Kargo tanımlama, kampanya fiyat tanımlama, ödeme indirimleri tanımlama, çoklu fiyat seçenekleri tanımlama gibi gelişmiş seçenekler ile ürünlerinizi web'de satma imkanına kavuşabilirsiniz.
Mikron Web E-Ticaret Web Sitesi hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Uşak Rent a Car Web Sitesi ürünümüz ile kiralık araçlarınızı online internet ortamında rezerve edebilir, ödemelerinizi kredi kartı, havale-eft ya da araç başında ödeme ile tahsil edebilirsiniz. Gelişmiş rezervasyon sistemimiz ile tüm işlerinizi online yaparak kazançlarınızı arttırabilirsiniz.
Mikron Web Rent a Car Web Sitesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Uşak Vip Transfer Web Sitesi ürünümüz ile havaalanı ya da farklı lokasyonlardan yolcu transfer işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz. Gelişmiş rezervasyon sistemimiz ile tüm işlerinizi online yaparak kazançlarınızı arttırabilirsiniz.
Mikron Web Vip Transfer Web Sitesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.


Uşak Emlak Web Sitesi ürünümüz her türlü emlak ilanlarınızı listeleyerek müşterilerinize sunabilirsiniz. Kiralık, satılık, günlük kiralık daire, konut, arsa, işyeri gibi emlaklarınızı gelişmiş seçenekler ve görsellerle yayına alarak satışlarınızı online yapabilirsiniz. 
Mikron Web Emlak Web Sitesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu çalışmalarımıza ek olarak aşağıdaki web site ürünlerimiz ile de bilgi alarak ihtiyacınıza uygun çözümler için bize ulaşabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 


Diğer Yazılar

Menüler